Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés eredménye?

Rákszűrés eredménye?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 hete lett meg a rákszűrésem eredménye, ami P2 lett, de a papírra még azt írták, hogy HPV minor jelek (kontroll fél év múlva)

Írtak fel gyógyszert, amin már túl vagyok, viszont mivel édesanyám vette át az eredményemet, én nem tudtam beszélni az orvossal arról, hogy akkor most mit is jelent az, hogy HPV minor jelek... Élhetek egyáltalán nemi életet? Ez nem fertőző? Akinek volt már hasonló, írna róla valamit? Hatalmas segítség lenne..

22/L



2018. nov. 1. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

szia, [link] nekem kb 15 eve volt, akkor isoprinosinet szedtem rá, ha legyőzi az immunrendszered 3-6 hónap ha mindenigaz, 2 év múlva kiürül.

immunerősítőt kellene szedned.elásni nem kell magad, nagyon sok nő fertőzött.ha van fix párod, és óvszer nelkül vagytok akkor már ő is az,de új kapcsinal óvszert kell használni.

2018. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a HPV-tol meg az ovszer sem ad teljes biztonsagot.
2018. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!