Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normálisnak számít, hogy nem...

Normálisnak számít, hogy nem egyforma a két mellem? Kicsit frusztráltnak érzem magam ha pl strandon levetkőzök és látszik az eltérés 16L

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 06:43
 1/10 Andizsuzsi ***** válasza:
91%
Teljesen normális. Az ember nem szimmetrikus. A két füled sem egyforma, sőt az arcod két fele sem.
2018. nov. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem találkoztam még olyan nővel akinek szimmetrikus lett volna, szóval nyugi
2018. nov. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire durva az eltérés. Nem láttam még kirívóan eltérő melleket.
2018. nov. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Pasiként meg azt tudom mondani, hogy mi szimplán csak imádjuk a cickókat, ha kicsi, ha nagy, ha aszimetrikus.
2018. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is az, és én szinte észre sem vettem, csak a barátom jön mindig ezzel, hogy mennyire feltűnő. Amúgy tényleg, az egyik a-s a másik b-s. de eddig sohasem zavart, tudtam, h nem pont egyformák, de nem foglalkoztam vele, és bele sem gondoltam, h ekkora a különbség. Egyik korábbi barátom se tett rá semmi megjegyzést.
2018. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha nem egyforma. Egyik mindig nagyobb vagy másabb. Följebb vagy lentebb van. Ha nagyon kirívó a különbség később plasztikával tudnak segíteni rajta. Tb is támogatja. De szerintem nincs mit izgulnod. Meg válltozhat. Nekem is a bal oldali kocsit nagyobb.
2018. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem létezik a világon olyan nő, akinek egyforma a melle, kivéve, ha lufikat műttetett. Ne aggódj :)
2018. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Enyém se egyforma, mindenhogy különbözik, de megszoktam 😂
2018. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2019. febr. 23. 15:41
 10/10 Scav ***** válasza:
Teljesen normális.
2019. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!