Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem szedek fogamzásgátlót,...

Ha nem szedek fogamzásgátlót, évente 3x van menzeszem körülbelül. Hogyan érdemes elindulni a kivizsgálások terén? 22/l

Figyelt kérdés
Utána olvastam a pco-nak, inzulinrezisztenciának is már, egyébként a leírt tünetek közül nem észlelem egyiket sem. De ki szeretném deríteni mi a baj,persze tudom,a tablettát sem kellett volna szedni.. Ha találok egy nőgyógyászt,aki nem tesz magasról a problémára,oda érdemes már bizonyos vizsgálati eredményekkel menni? Ha igen,milyeneket erdemes csináltatni (hormonokat tudom,hogy néznek de mit)?Meg úgy tudom, endokrinológus is kell. Sajnos el vagyok veszve most ez ügyben,ha olvassa valaki,aki keresztül ment ezen, nagyon hálás lennék ha válaszolna!

2018. nov. 2. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz menj.
2018. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen magas, hàny kg vagy? Lehet, hogy csak az a probléma, hogy túl sovány vagy.
2018. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok. Jelenleg màr lassan 2 hónapja nem jön meg :/ persze a tesztek negatívak. Félek hogy PCOS-em van. Én 27-én megyek nőgyógyászhoz vele. Amúgy 7évig szedtem a fog.gátlót és előtte sem menstruàltam csak nagyritkàn. :/ Drukkolok neked hogy ne legyen semmi baj!
2018. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!