Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz kéne fordulnom...

Milyen orvoshoz kéne fordulnom ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és már egy ideje fáj amikor pisilek, utána is sokáig kellemetlen érzésem van. Ezek miatt a szex sem megy. Voltam nőgyógyásznál, ő azt mondta ezzel nem tud mit kezdeni. Érdemes lenne inkább urológushoz elmennem? Mindenképpen magán orvoshoz szeretnék menni. Urológushoz is ugyanúgy bejelentjezhetek ezzel a problémával, mint nőgyógyászhoz vagy urológiára konkrét betegséggel fogadnak csak?
2018. nov. 3. 06:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Húgyúti fertőzésed van.

Hátiorvos felír majd gyógyszert és el fog múlni.

2018. nov. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Háziorvos
2018. nov. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Urológushoz menj, csinál hasi ultrahangot, vizelettenyésztést és kiderül mi okozza, kapsz rá megfelelő kezelést.
2018. nov. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj.
2018. nov. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Húgyúti fertőzés valószínű, alapjáraton elég lenne a háziorvos, de ha magán orvoshoz akarsz menni, akkor is mehetsz nyugodtan urológiára.

Illetve próbáld ki a D-mannóz szedését, természetesen nem doki helyett, hanem addig is, amíg eljutsz hozzá. Ha segít, akkor E.coli baktérium okozta fertőzésről volt szó, aminek a megelőzésében is segít. A családomban évek óta bevált.

2018. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a D-Mannóz szedését ajánlom első körben.
2018. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!