Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok kislány miért várja...

Sok kislány miért várja annyira azt hogy, mikor jön már meg a menstruáció ja?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Mert "nagylányok" akarnak lenni.

Én is vártam mert mindenhonnan azt lehet hallani hogy nekem már megjött.

11 évesen én is azon paráztam hogy nem jött meg, habár ez teljesen normális volt ilyen fiatalon. Én is paráztam mert azt hallottam hogy megjött már mindenkinek az osztályomból , pedig én voltam a legmagasabb és legfejlettebb.

Nem kell ezt annyira várni.

2018. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
50%
Én már majdnem 14 voltam, ezért vártam nagyon. Akkor már szerintem mindenkinek megjött, sőt jóval előtte. Nem is ez a gond, hanem azt hittem gond van az egészségemmel, ezért nem menstruálok még, szóval peparáztam. Ha visszagondolok, akkor szívesen vártam volna egy kicsivel többet :D
2018. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
66%

Nem tudom,én nem vártam,rosszul voltam még a gondolattól is,hallani se akartam ilyenekről,és mindig úgy voltam vele,hogy ez velem meg sem történhet annyira rossz.Amikor 5.-ben megjött elbőgtem magam,alig mertem megmondani anyának (pedig vele mindig mindent megbeszéltem es meg is beszelek a mai napig!!),égve kellett hagyni a kis lámpát éjszaka mert egyszerűen azt gondoltam ez egy rossz álom:DDD Azóta persze ezek megszűntek.

Szóval szerintem nem várja mindenki annyira 🤔 16/L

2018. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy voltam. Attól féltem, hogy biztos valami gond van. (Szintén legmagasabb, amúgy másban korán érő, stb.) Aztán átlagos időben, közel a 14. szülinapomhoz jött meg
2018. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Nekem 11 évesen érkezett el a "Mikulás", szinte elsőként az osztályban. Mindent tudtam a dologról (édesanyám szakápoló, alaposan felkészített a dologra; cipeltem magammal a tisztasági betétet, szárnyast, éjszakait... Felkészültem mindenre :D), de már akkor utáltam. Abszolút nem vártam a dolgot, néhány barátnőmnek előttem jött meg, láttam a szenvedésüket a betéttel. :)

Egyedül az akkor 3 éves unokatesóm reakciója miatt volt poén a dolog: a dundi kislány berontott a fürdőbe, amikor pont szerencsétlenkedtem a betéttel, elordította magát, hogy "Te bizony bekakáltál!", és ugyanazzal a lendülettel kiviharzott az ajtón. Ezután mindenkinek azt mondta, hogy mi történt velem. :D Amikor elmagyaráztuk neki, hogy mi is ez, teljesen rosszul lett. Kiakadt. :D

2018. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a fiúknak 11-12 éves koruktól van spermájuk akkor etől már nagy fiúk ? :D :D
2018. nov. 7. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nekik is ilyen fordulópont a magömlés
2018. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 de cuki az unokatesód :)
2018. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Én pl azért vártam, mert a végére már egyedül nekem nem jött meg az osztályban, és a többi lány kezdett kiközösíteni, mert hogy "kicsi vagyok"...

Most inkább választanám a pár idióta kiközösítését, mint a havibajt, de sajnos nem kívánságműsor. :D

2018. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!