Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valakinek valami nemi...

Ha valakinek valami nemi betegsége vagy fertőzése van azt biztosan lehet tudni?

Figyelt kérdés

Körülbelül mióta a menzeszem elsőnek megjött (évek óta) azóta van mindennapos fehér néha áttetsző folyasom... ez normális? Vannak akik ezt fertőzésnek titulálják. Néha kedvtelésből szoktam vakarózni, mert jól esik, meg a szőr is ahogy nő ki szokott viszketést okozni. De alapjáraton ha nem akarom nem vakarózok.

Hogy mondjam érthetően, esténként mikor levetkőzöm guhanyzás előtt jól esik megvakargatni magam odalent is.



2018. nov. 8. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben felkeresnék egy nőgyógyászt. Sajnos itt a találgatás nem segít. Én sem tudtam, hogy gombám van, mert olyan tüneteim nem voltak, mégis a kenet kimutatta rákszűrésnél.
2018. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs. A fehérfolyás normális. Véd a fertőzésektől, tisztítja a hüvelyt. A vakarózás meg az általad elmondott szinten teljesen normális.
2018. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van folyásom nèha van hogy havi többször van hogy csak peteéréskor mivel a tűző meg reped és az a tojásfehérjèhez hasonló folyás segíti a spermiumok èletbemaradását.

Ha a folyásod szagtalan akkor nincs baj és a fehér vagy színtelen az sem baj akkor az természetes viszont ha barnás vagy sárgás és büdös az fertőzés!

Én is van hogy viszkedem izzadság okoza meg a folyás is egybe.

21.L

2018. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!