Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiatal nők/lányok keresek...

Eszter Éva19 kérdése:

Fiatal nők/lányok keresek olyat aki sajnálatos módon olyan érdekes és orvosok számára megoldhatatlan panaszoktól szenved mint én? (nőgyógyászati panaszok)

Figyelt kérdés
Sziasztok!17 éves koromban éreztem először a hüvelyemnél a fájdalmat elmentem orvoshoz és azt mondta fertőzés... a 8. alkalom után elküldött hogy ne menjek hozzá többet. Utána elmentem még 3 orvoshoz Nem vettek komolyan ..(biztos mindenkivel összefekszik..)A mai napig életembe egy emberrel voltam!) , a negyedik orvos azt mondta hogy láthatóan szét van repedve a hüvelybemenetem a gátnál nincs semmilyen fertőzés..lehet hogy gyulladt. 2 szer műtött meg mert semmilyen kezelés nem segített. Kimetszett egy darabot és összevarrt. A 2. műtét után is kirepedtem elmentem egy másik orvoshoz hátha tud segíteni mert ő professzor ,ő is megműtött harmadjára ugyan úgy de sajnos ez sem segített. Minden együttlét után kirepedek folyamatosan fáj a gátizomnál . Rentgetek orvosnál voltam , de nagyon bánt hogy nem tudnak rajtam segíteni . Ittvagyok 20 éves , 4 éve együtt vagyok a párommal és tönkretesz ez az egész megszüntethetetlen fájdalom . Esetleg valaki jár hasonló cipőben , akinek szintén nem tudják az orvosok hogy mitől lehet ez?
2018. nov. 9. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Repedés? A gomba okozhat ilyet.
2018. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen valóban okoz, de nincs gombám .

Azért köszönöm a válaszod!)

2018. nov. 10. 06:43
 3/5 anonim ***** válasza:
#1! Azért a sok bunkó orvos közül, csak észrevették volna, ha gomba okozza, nem?
2018. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bálint6969 ***** válasza:
én férfi vagyok 20 éves,tehát nem értek túl sokat a női panaszokhoz.Nem lehet hogy esetleg a túl heves aktus,vagy a parod esetleges nagy méretei miatt repedsz ki folyton? --lehet hogy hülyeség nem tudom-- és ezen kívül semmi egyéb tünet?
2018. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia! Amikor első évben együtt voltunk semmi bajom nem volt. A 2. évben kezdödtek ezek a fájdalmak, minden nap fáj minden órában, a párommal kb. 2 hetente tudunk együttlenni annyira fáj a gátizom a hüvelyem felől. (Rendes vagy azért köszönöm a válaszod)

(A párom is rentgeteg vizsgálaton volt már)

2018. nov. 15. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!