Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradhat az alkoholtól a...

Kimaradhat az alkoholtól a mestruáció?

Figyelt kérdés
Sose maradt még ki, igaz, hogy az utóbbi időben 5-6 nappal előbb jött meg, de a mostani már 16-17 napja késik, és így még sose jártam. Lehetséges, a stressz miatt, illetve az edzések miatt van, de az eddig is ugyanilyen szinten volt az életemben, ezért nem értem...az utóbbi hónapban sok buliban voltam, és jóval többet ittam, mint szoktam, illetve kellett volna, úgy összességében...lehet teljesen hülye a kérdésem, ennyire nem értek hozzá, de lehetséges e, hogy valamiért a sok alkoholtól marad ki? És mit csináljak?? Köszönöm a válaszokat. 16L

2018. nov. 11. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
16 evesen iszol, bagozol, szegyelld magad.
2018. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi tesztet csináltál már?
2018. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ha full részegen esetleg összefeküdtél valakivel, na attól késhet!
2018. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as, attól 9 hónapot szokott késni. Ha kimarad az első ok: terhesség. A 2.: hormonzavar -főleg fogyasztóporok és egyéb manipuláló szerek miatt. Nagyon elharapódzott az elképzelés, miszerint a "stressz" miatt, pedig az elég ritka valójában.
2018. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek azzal, hogy sokan írják a stressz miatt nem jön meg a havi vérzésük. Ennek pont az ellenkezője igaz. A stressz inkább előbbre hozza a menstruációt. Az alkohol is inkább megsürgeti a biológiai folyamatot. Terhes nem lehetsz? Nem ittad magad önkívületi állapotig? Akkor történhetett akármi. Tesztelj mindenképp!
2018. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy egy kicsit több alkohol miatt illetve a stressz miatt is késett bár nem aokat, 2 napot. Ha ilyen sokat késik el kellenemenni orvoshoz minél előbb és egy tesztet sem àrtana venned.
2018. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!