Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire számít illetlenségnek...

Mennyire számít illetlenségnek bemenni a férfi WC-be?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul, hogy nagy a sor a női előtt, a férfibe pedig csak alig-alig mennek be, szóval biztosan lenne egy szabad WC fülke bent.
2018. nov. 11. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Pont annyira, mintha egy férfi menne a női wc-be.
2018. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nőként nincs annál irritálóbb, mint amikor a nagy sorra hivatkozva a nők bemennek a férfi mosdóba. Biztos nekünk is nagyon tetszene ha férfiak járkálnának benn nálunk. :D Szerintem alpári szokás.
2018. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A piszoárok kint vannak, tehát ahhoz hogy bejuss egy fülkébe, elméssz ott, ahol a ffi-ak a dolgukat végzik. Bunkóság!
2018. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már párszor ez a kérdés. Nem illik!
2018. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Mivel az Egészség kategóriában szerepel, ezért hogy merül fel az illetlenség ?? Ha az egészségedet szolgálja, akkor be kell menni.
2018. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
14:07 : A bátrabb nők mindig bemennek oda teljesen természetesen.
2018. nov. 11. 15:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj basszus, ehhez nem bátornak kell lenni. Mindegy, aki nem érti a problémát, az ezután sem fogja. Én is bemennék ha van benn pasi is vagy öt, de ez nem bátorság kérdése. Hanem hogy mekkora tróger vagy hogy majd te "bemész a pasi wc-be, te biztos nem állsz sort, nézzétek csak, két perc alatt végeztem ti meg 10". Mindegy, én nem megyek be férfi wc-be ha nem muszáj. :)
2018. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy illetlenségnek számít.
2018. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a mosdó ablakán dobnám ki az ilyeneket. :D

Gondolkozz már, a férfi mosdókban ott vannak a piszoárok "szabadon"...

Nőként úgy gondolom, ez még nagyobb taplóság, mint fordítva, ha férfi megy be a nőibe.. ott legalább fülkék vannak csak.

2018. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!