Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő intim gombas...

Visszatérő intim gombas fertőzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Baratnőmnek és nekem is 9 honapja vissza vissza ter a gombas fertőzés voltunk mar vagy 4 orvosnal es mindegyik csak canestent kenőcsöt és kupot irt fel elhasznalt vagy 4-5 dobozal mar kenőcsöt vagy egy tucatot de semmi 1-2 hetig elmulik de aztan visszat tér fogamzas gatlot is aba hagyta honapokig aztan le lett valtva masikra szedett ph vissza állitot tisztalkodunk rendesen de semmi valtozas egyszerűen mar nem tudjuk mitevők legyunk én is jartam urologusnal az elkuldott borgyogyaszhoz de mire eljutotam volna adigra elmult rajtam mar ritkabban jőn ki de rajta minden honapban esetleg valakinek valami bevalt pestmegyei erre szakosodott orvos?

2018. nov. 11. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Belsőleg is kezelni kell. Hiába ad helyi kezelést, az kevés. Kell hozzá szájon át vehető gyógyszer. Meg utána hüvelyflóra helyreállító.
2018. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nagyon makacs tud lenni, nekem évekig volt. Az egyetlen ami használ a cukormentes diéta, nem szabad etetni a gombát. Persze az is igaz, amit előttem írtak, kell rá gyógyszer, de ha sok édességet, szénhidrátot esztek, ez vissza fog jönni újra és újra. Szex után nem árt a hüvelyöblítés sem.
2018. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szájon át szedhető gyógyszer IS kell - mindkettőtöknek!

pl. orungal, diflucan, mycosyst-gyno

2018. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A huvelyoblites szerintem nem jo. Megolsz vele egy csomo jo bacit, amik kellenek a huvely normal florajanak fenntartasahoz. Az a baj, hogy ezek a keszitmenyek is elobb utobb szetverik...

Tenyleg le kell mondani a cukros dolgokrol. Sajnos, aki hajlamos ra, meg ennek ellenere is vissza terhet...

2018. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igy igaz. Mindkettőtöket kezelni kell belsőleg is!

Remélem csak véletlenül emelted ki és nem azóta szenvedtek ezzel. :(

2020. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!