Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik? Késett majd...

Mi történik? Késett majd megjött 1 hét után

Figyelt kérdés

1 hét késés után megjött ma a mensim. Halvány piros és estefele jött meg. Sosem késett 1 hetet és amikor megjön,mindig reggel szokott és normális piros színű.. a derekam iszonyatosan fáj,görcsölget a hasam (nem éreztem semmilyen görcsölést tegnap egész nap,csak a derekam fájt),érzékenyek a mellbimbóim és nagyon fel vagyok puffadva.. ebben az 1 hétben egyik nap volt "mingyárt megjön" érzésem,masik nap és így felváltva és fehér folyásom is volt,kremes,szagtalan.

Amikor második napja késett,teszteltem és ötödik napon is,mindkét esetben negatívak voltak a tesztek



2018. nov. 11. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Változunk,meg a hormonrendszerünk is.Mindenkivel előfordul,hogy késik néha a menstruációja vagy kimarad.
2018. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rendkívüli.
2018. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!