Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betegség? Túlstresszelés?

Betegség? Túlstresszelés?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok egyutt a barátommal. Nemi életet is élünk. Minden alkalommal védekezünk és nem volt eddig semmi gond. Viszont lassan már több mint egy hete alhasi fájdalmaim vannak, olyan érzés mintha teli lenné, de nem a gyomrom, hanem az alhasam. Puffadás, teli érzés. És emellett késik a menstruációm? Terhesség lenne vagy csak tulságosan rástresszelek az egészre és már beképzelek dolgokat?

És igen, mindig védekeztünk és nem volt semmi gond.

Szeretném tudni hogy volt-e már valakinek hasonló és hogy mi lehet ez?


2018. nov. 12. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már hasonló. Én egy éve vagyok együtt a barátommal es mi is élünk nemi életet.

Nekem is volt hasonló problémám, védekeztünk, semmi gond nem is adódott de késett a mensim es nagyon fájt az alhasam, fel voltam puffadva és nem is bírtam enni sokszor.

Mint kiderült az alhasam a rendszertelenségtől fájt ami abból adódik hogy nem régen vesztettem el és nyilván nem rendszeres a nemi életem ezért a hormonok illetve a szervezetem valamiért lassabban dolgozza fel a változásokat (sajnos minden téren) és így reagált rá. A többi peidg abbol következett hogy annyira idegesítettem magam hogy mint egy pánikbetegség szószerint rosszul éreztem magam a végén.

Én azt javaslom hogy nyugodj meg nem hiszem hogy terhes lennél de azért látogasd meg az orvost.

2018. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És utána kb mennyi időre rá jött meg neked?
2018. nov. 15. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!