Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányom műtötték epekőre...

Lányom műtötték epekőre előtte is már nagy fájdalmai voltak meg műtötték azóta is fájdalmai vannak mellkasi és hasi enni nem tud se inni éjjel is alig tud aludni volt orvosnal minden rendben van állítólag akoor miért fáj még mindig neki?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, én erre azt mondanám, ha TÉNYLEG nem tud enni és inni, hogy sürgősségi, azonnal.
2018. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát mint írtam voltund a sürgősségin

Azt mondták hogy a gázok amiket adtak neki altatás alatt adtol vannak fajdalmai de ezek el fognak múlni már másfél hete hogy meg műtötték és még mindig fáj annyit mondtak várni kell !

2018. nov. 16. 17:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg aza baj hogy enne csak nincs étvágya és fáj neki a hasa
2018. nov. 16. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz nekem másmilyen műtétem volt, de 1 hónap volt mire a belek rendbejöttek. Gondolom ez is hasonló. Várni kell.
2018. nov. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!