Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feltettem a betadin hüvelykupo...

Feltettem a betadin hüvelykupot, normális, hogy fekvő pozícióban kifolyt fél óra elteltével?

Figyelt kérdés
Fertőzésre írták fel,ma este kezdtem el használni.
2018. nov. 16. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,normális.
2018. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én órák múlva jártam így. De úgy hogy nadrágot kellett cserélnem (naivan csak tisztasági betét volt bent). De nekem utána mintha elvágták volna a fertőzést. Remélem, neked is így lesz.
2018. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen a vivőanyag felolvad, folyékonnyá válik. Ettől még a benne lévő hatóanyag kioldódik és oda jut, ahova kell. Használj ilyenkor betétet. Betadin ugyan megfogja a fehérneműt, de könnyen kimosható.
2018. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ébren hiába fekszel, csak izegsz-mozogsz valamennyit, persze hogy kifolyik.

Közvetlenül lefekvés előtt helyezd fel a kúpot, amikor már biztosan tudod, hogy aludni fogsz. És jó mélyre. De azért egy betétet mindenképp rakj a bugyidba, mert ha hamarabb nem is, de reggel biztosan ki fog folyni, amikor felkelsz az ágyból. Használtam már én is kúpot, néha folyt ki éjjel, máskor meg nem, csak reggel.

2018. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Minus válasza:
Egyszer régen, akkor még nem tudtam, mielőtt elindultam otthonról feltettem és kifolyt, teljesen eláztam Bp.közepén voltam, szörnyű volt, világos nadrágban,vegyes társasággal találkoztam, űr isten mit gondolhattak rólam?! Életem legszörnyűbb élménye! Csak éjszakára óriás betéttel lehet használni!!!!
2021. febr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!