Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múló, illetve visszatérő...

Nem múló, illetve visszatérő hüvelygomba elmúlik valaha?

Figyelt kérdés

Pubertás kezdetétől szenvedek visszatérő fertőzésekkel, sajnos. Orvosokhoz azóta is járok, voltam már drágánál, kevésbé drágánál, híresnél, nem híresnél, nőnél, férfinál, idősebbnél, fiatalabbnál stb.

A jelenlegi problémám az, hogy előjött a hüvely gomba, természetesen voltam orvosnál, irt fel szájon át szedheto gyógyszert és kúpot is, menstruáció után viszont kezdődik elölről. Természetesen ph vissza állítás is volt, kenetvétel, tenyésztés is. Szerintem nincs olyan gyógyszer amit már ne próbáltam volna :) Vagy colpoclenaer, grapefuitmagkivonat, fokhagyma... Most teafaolajat vettem, de belsőleg (minitampom, irrigalas) nem igazán mertem még használni. Minimum 3 hét mire kapok időpontot, tehát ha megyek dokihoz rögtön kérnem is kéne újból, hisz úgyis visszajön a bajom. Néha már úgy érzem kidobott pénz minden.

Egyéb, mielőtt kérdezitek: tisztalkodom rendszeresen, nyilvános wc-re nem ülök, minden ilyenre nagyon figyelek.

Igazából ezeregy fórumot elolvastam már, de gondoltam adok egy esélyt, hátha valaki tud valamit.

Magánéletem a romokban emiatt, már nincs is igazából.


2018. nov. 17. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezt nézted-e

[link]


Esetleg próbálkozz a kínaiaknál.

2018. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is valahogy igy vagyok most.Az Ellen termekeit probaltad mar?A tampon meg a huvelykrem lehet segitene,hogy ne boruljon fel a florad mentsruacio alatt.
2018. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!