Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyemből klór szagú...

A hüvelyemből klór szagú folyadék folyik mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már egy pár hete észre vettem hogy a fehér folyás mellett egy víz állagú klóros szagú folyadék és a bugyimon van. Van hogy kevesebb van hogy egy picit több. Nem találtam erre választ az neten pedig arra gyanakodtam hogy ennyire megváltozott a hüvelyem ph értéke de ezek szerint nem. Ha valaki tudja mi lehet ez azzal sokat segítene.16/L

2018. nov. 18. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász
2018. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 mensi között, pont a felénél szokott ilyen lenni, peteéréskor. A mensik közötti időben mindig más összetételű a folyás. Ha mégis megváltozik a szaga, mondjuk büdös, hagyma szagú, vagy túrós lesz akkor mindenképp orvos
2018. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg én is a kettő mensi között vagyok ekkor fordult elő még csak. A hüvely váladékom normális mennyiségű és állagú, és nekem mindig is volt egy kis szaga de nálam ez a normális. Nem volt még emiatt a vizes folyás miatt semmi féle hasfályásom más változásom csak van, és nem tudom mi lehet. És köszöm szépen a válaszokat.
2018. nov. 18. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!