Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig van fejlődésben a női...

Meddig van fejlődésben a női mell?

Figyelt kérdés
Hány éves korig változhat? Igazából azért izgat mert felemás méretűek a melleim, és néha kellemetlen érzés, sőt nincs elég önbizalmam miatta. Tudom azt hogy sosem lesznek egyformák, tudom hogy lesz aki majd ezzel együtt is szeretni fog. De mégis reménykedem hogy nem marad így. Mit gondoltok?Messiáskodó, rosszindulatú kommentektől kíméljetek kérlek.

2018. nov. 18. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Kb 21 éves korodig növekedhet.

Meg esetleg, ha fogamzásgátlót szedsz.

2018. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Igazándibol fogalmam sincs ,kb 15 éves korig bár attol függ kinek hogy
2018. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiatalfelnőtt korig változhat. De a mell zsír, a mérete hízás során is növekszik. A méretbeli különbség szerintem olyan dolog ami nemigen változik ha már régebb óta növekedésben van a mell.


Nekem is látható a különbség, akkor is az volt amikor még csak borsónyiak voltak.

2018. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves korodig változhat? Tizenévesen beindul a test változása és elkezd növekedni, ezzel kezdődik. Későbbiekben pedig befolyásolja majd a fogyás/hízás/testépítés, terhesség- szoptatás- következő terhesség(mert ez minden új babával változik), esetleges betegségek és hormonproblémák, és bizony ahogy idősödsz egyre kevésbé fognak peckesen állni. Két dolgot tehetsz: vagy elfogadod vagy megműtteted. (Én elfogadás párti vagyok.)
2018. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos nem fogja utolérni egyik a másikat, tapasztalatból mondom.
2018. nov. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Senkinek nem egyforma a melle!! Olvas utana ázok a testrészek amiből kettő van az embernek ,egyik sem egyforma :-)
2019. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!