Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti el felejteni hogy meg van?

Ti el felejteni hogy meg van?

Figyelt kérdés
Nekem mindig az jár a fejembe hogy meg van.Meg a betét. Alig tudom elfelejteni 5 percnél tovább hogy betét van bent. Suliba is mindig az jár a fejembe. Ti is így vagytok vele?

2018. nov. 19. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak a fájdalom miatt nem tudok megfeledkezni róla az elején. Később már, a 3-4. napon nem tűnik fel olyan sokszor.
2018. nov. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Betétnél nekem is ez volt, állandóan paráztam, hogy átázok. Amióta tampont használok nincs illen gond
2018. nov. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem agyalok ilyeneken. Akkor jut eszembe mikor wc-re megyek. De akkor szinte nyakon üt a véres valóság :D
2018. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább a magyar járna a fejedbe' -.-
2018. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, mióta kelyhezek, reggeltől délutánig, amíg hazaérek, nem is kell foglalkoznom vele. Mivel így olyan, mintha meg se lenne, inkább az félő, hogy annyira elfelejtem, hogy csak később jut eszembe, hogy üríteni kellene a kelyhet. Ami egyébként nem nagy tragédia, mert a tamponnal ellentétben ez nem rohad odabent.
2018. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak wc-n jut eszembe, máskor nem, teljesen észrevétlen. Betéttel nonstop, úgyhogy kezdettől fogva tampont használok. Kelyhem is van egy éve, de képtelen vagyok berakni. De így se vészes, mindig szerettem a tampont, csak mégis lenne pár előnye a kehelynek.
2018. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Betéttel nekem is ez volt, mióta intimkelyhet használok, egész napra elfelejtem.
2018. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ezen kattogni, pedig betétet használok. Igazából nem is szoktam érezni a betétet, h ott van amíg el nem kezd telítődni. Amikor elkezdem érezni, akkor igyekszem le is cserélni azzal a lendülettel, mert az a jó, ha nem is érzem, h van ott valami. Mivel elég gyenge a vérzésem, van, h egy egész délelőttöt kihúzok egy betéttel, és úhy megfeletkezem az egészről, h pisiléskor tudatosul bennem, h mensi is van. Ha ennyire nem tudsz elvonatkoztatni tőle, az elég baj, mert még jóideig menstruálsz majd, és kár lenne egész idő alatt ezen kattogni. Amúgy miért jár ez a fejedben? Mármint mitől tartasz? Hogy meglátják; baleset ér; vagy magával a mensivel van bajod? Figyu, szerintem próbálj meg ezen túllendülni, mert ha nem sikerül, akkor sokkal jobban meg fog viselni ez az egész, mint amennyire kellene...
2018. dec. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!