Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz hogyan kérjek...

Nőgyógyászhoz hogyan kérjek időpontot?

Figyelt kérdés
Magánrendelőbe szeretnék menni. Hüvelyviszketés és sárgás hüvelyfolyás a gondom. Annyi különböző vizsgálat van a klinikán, hogy azt sem tudom, hogy az én gondommal melyikre kell időpontot kérnem. Tudna valaki ebben segíteni? Köszönöm.
2018. nov. 19. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is magánrendelőbe járok,igaz még problémám nem volt, csak az éves rákszűrésre szoktam menni. Az asszisztensnek megmondom, hogy időpontot szeretnék kérni, ő ad és ennyi. Nem szokta megkérdezni miért megyek. Azt majd ott elmondom az orvosnak bent.
2018. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az orvos szokta megkérdezni, h mi a probléma. Mivel még nem volt, így mindig mondtam h csak az éves vizsgálatra jöttem
2018. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha magánrendelésre akarsz menni, akkor milyen klinikáról beszélsz?
2018. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is magánrendelésre megyek, de tőlem mindig megkérdezték miért megyek, legalábbis nagy vonalakban vázoljam fel, mert úgy csinálja az időbeosztást, hogy nagyjából tudják tartani az időpontokat. De nem hiszem hogy ha azt mondod kellemetlen, akkor erőltetni fogja.
2018. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Felhívtam őket, valóban nem kellett mondani semmit, csak adott egy időpontot.
2018. nov. 19. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!