Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell uh rosszindulatú daganat?

Lovasoktató kérdése:

Mell uh rosszindulatú daganat?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni ?Tegnap voltam uh ahol azonnal csináltak mamografiát meg biopsziákat 2 félét.Találtak egy gyulladt fojadékkal teli cisztát és egy másikat a doki szerint rosszindulatú 2 cm.A biopszia eredménye még nem érkezett meg.Elvagyok nagyon keseredve.Lehet reménykedni még hogy a biopsgia más eredményt mond.Vagy ne ámítsam magam.Egy világ dölt össze bennem van egy 3 éves kislányom.Minden tapasztalat jól jön.

2018. nov. 21. 13:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Meg kell várni a mintavétel eredményét. A többi majd ezután jön.
2018. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Ha rosszindulatú is nagy esély van a teljes gyógyulásra. Ne add fel. Megéri harcolni.
2018. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Semmi képpen nem adom fel!!!!!Csak jó lenne tudni mivel harcolok.Ha nem egyértelmű hogy rosszindulatú akkor miért mondta a doki.A biopszia esetleg hozhat olyan eredményt hogy jó indulatú a daganat?Vagy ebben már ne reménykedjek.
2018. nov. 21. 14:56
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen hozhat. De nyilván nem veletlenűl mondta a doki, szerinte ez rosszindulatú, de ez csak a biopszia fogja megerősítebi/cáfolni.
2018. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos ki kell várni, de a doki látta az alakja alapjan,hogy nem annyira körülírt stb. Érdemes inkább erre felekszulni, hogy műteni, kezelni kell. 2 cm még nem annyira nagy,jó eséllyel meg lehet gyógyítani. Pláne, ha a nyirokcsomókban nem találtak semmit.
2018. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Biztos csak a biopszia után mondható. Mióta van ott neked a ciszta? Nem vetted észre?
2018. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapja vettem észre.3 évig szoptattam 2 hónapja hagytam abba.
2018. nov. 21. 20:43
 8/19 anonim ***** válasza:
Na mi újság, megkaptad az eredményt?
2018. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen megkaptam .Sajnos rosszindulatú és igen agresszív tipus.
2018. dec. 13. 16:41
 10/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom 😞 Remélem még időben sikerült elkapni és sikerül kiirtani..
2018. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!