Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell uh rosszindulatú daganat?

Lovasoktató kérdése:

Mell uh rosszindulatú daganat?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni ?Tegnap voltam uh ahol azonnal csináltak mamografiát meg biopsziákat 2 félét.Találtak egy gyulladt fojadékkal teli cisztát és egy másikat a doki szerint rosszindulatú 2 cm.A biopszia eredménye még nem érkezett meg.Elvagyok nagyon keseredve.Lehet reménykedni még hogy a biopsgia más eredményt mond.Vagy ne ámítsam magam.Egy világ dölt össze bennem van egy 3 éves kislányom.Minden tapasztalat jól jön.

2018. nov. 21. 13:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen én is remélem
2018. dec. 15. 06:04
 12/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom:(

Tudom most nagyon nehéz de fel a fejjel minden rendben lesz!! :)

2018. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Kedves kérdező, hogy vagy? Jársz kezelésre?
2018. dec. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Még nem dőlt el.Vizsgálatok voltak .8 .ánkell mennem az onkológushoz és eldől hogy kemo - műtét vagy műtét -kemo.
2019. jan. 2. 23:28
 15/19 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? mit mondott az onkológus? Melyik megoldás mellett döntöttetek?
2019. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Remélem, minden rendben alakul, ha lesz időd/energidá kérlek írj, mi újság veled!

Sógornőmnél múlthéten diagnosztikáltak rákot(csütörtökön), pénteken már kapta a kemot. Doki azt mondta, hogy Ökölnagyságú a daganat. Neked látszik valami elváltozás a melleden? Sógornőmnek nagyon durván látszik...

Fel a fejjel!

2019. febr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hogy vagy?
2019. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne hagyd lerázni magad, az idő itt nagyon fontos, ha nem a legfontosabb tényező. Vess be mindent.. Nekem 2 hete halt meg az apám, csontáttétes prosztatarákban. Nem kapkodták el a kezelését.. pedig mindent bevetettünk, húgom orvos ismerőseit is. :(
2019. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta kérdező?
2022. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!