Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Hullik a szemérem szörzetem. Ez normális?

Minden nap találok szálakag a bugyimban. Van hogy akár 5-6 db-ot is. Ez normális?

2018. nov. 21. 17:01  Privát üzenet  

A válaszok
Ez a korral jár!

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. nov. 21. 17:10 Privát üzenet

Önmagában ez még nem jelent semmit. Minden szőrszálnak van egy életciklusa, aminek a végén kihullik, ez a test minden részére igaz, és folyamatosan történik.

Ha nagyobb arányban történik és egyéb más tüneteid is vannak, érdemes orvoshoz fordulni. Például bizonyos májbetegség tünete nőknél a fanszőrzet kihullása (rombusz alakban marad meg).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. nov. 21. 17:13 Privát üzenet
Korod?

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. nov. 21. 19:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
11 +4 hetesen múlni nem akaró hol erősebb hol gyengébb keresztcsontfájdalom, szemérem részen nyomó, nyilaló, feszítő néha enyhe görcsös fájdalom normális lehet v aggódjak?
Vasfúróval nyúltam a konnektorba, és bizsergést éreztem OTT lent. Ez tegnapelőtt történt, el is mentem orvoshoz, de csak kinevetett. Ma pedig egésznap fekszem és fáj a középső...
12 hetesen szemérem feletti érzékenység/fájdalom normális?
Az normális ha a kis szemérem ajkaim teljesen kilógnak a nagy szemérem ajkaim alól?
Mitől lehet, hogy a kis szemérem ajkaim kilógnak a nagy szemérem ajkak alól! Ez normális?
VAN úgy hogy elég, sokat viszket a szemérem, és a hűvelyem, van rá kúp, de nem vettem észre semmit, van erre valami megoldás? MIELŐTT meg akar jönni a menszeszem, már egy hete...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!