Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha a hüvely tabletta...

Normális, ha a hüvely tabletta kifolyik?

Figyelt kérdés
Este fél kilenckor fürdés után felhelyeztem a lágy kapszulát egy ujjnyi magasra, majd lefeküdtem. Hajnali egykor nagyon kellett pisilnem, ezért elmentem. Úgy tűnt, mintha kifolyt volna a kapszula tartalma, de nem vagyok benne biztos. Azt olvastam valahol, hogy ez pár óra alatt felszívódik és csak a kapszula olvad fel és.folyik ki, nem a tartalma. Ha fél kilenctől hajnali egyig bent volt és valóban az folyt ki, volt lehetősége hatni? Mennyi idő után kéne tapasztalni, hogy hatott, vagy sem? Csak egy darabot írtak fel, ezek után ph érték visszaállító tablettákat kell felhelyeznem. Köszönöm a segítséget!

2018. nov. 22. 01:37
 1/2 anonim válasza:
100%
Normális, ha kifolyik.
2018. nov. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Máskor igyál kevesebbet, hogy csak reggel kelljen felkelned. Úgy több ideje van hatni.
2018. nov. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!