Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön elő néhány havonta...

Miért jön elő néhány havonta a hüvely viszketés, váladékozás?

Figyelt kérdés
Menzesz előtt előfordul hogy többet vagyunk óvszer nélkül együtt a párommal, nem tudom ennek köze lehet e hozzá, de néha viszketek és színtelen folyást tapasztalok utána, nem túrós, nem kellemetlen szagú. Nem mindig jön elő de elég kellemetlen tud lenni, mit tehetnék?

2018. nov. 24. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nőgyógyász! Mást otthon mit tehetnél?

Az orvos majd elmondja mivel kell kezelni, de nem hiszem hogy normális, hogy rendszeresen viszketsz ott.

Mi is óvszer nélkül szexelünk (fogamzásgátlöt szedek) de nincsenek ilyen panaszaim.

2018. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
visszatérő hüvelygombád van. ha zavar, akkor el kell menned orvoshoz és hosszú távú kezelésre van szükséged. vagy próbálj meg mindig használni egy canesten combit ilyenkor, hátha az is segít.
2018. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

El kéne menni orvoshoz és mindkettőtöket ki kéne kezeltetni. Folyamatosan benned van a fertőzés, ha épp nincs, akkor nyilván a barátodnak átadtad, ő meg visszadobja neked.

Szóval kérj időpontot az orvoshoz, kérj a barátod részére is kezelést és ha nem akarsz gyereket, akkor ne nagyon csináljátok gumi nélkül...bár ti tudjátok, ha nem gond egy gyerek...

2018. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
A párod valószínűleg gombás, és tőle kapod.
2018. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Miért van mindenki ennyire lepontozva? Az a bajod hogy orvost javasoltak neked?

Akkor kezelgesd magad otthon, meg szexeljetek óvszer nélkül,aztán ha terhes leszel, ne gyere ide sírni.

2018. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem évente 2X van ilyen(fene tudja mitől),mindig év elején és ősszel.Betadine kúp 3-4 nap alatt elmúlasztja.
2018. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Nemi betegség is lehet. Én a leírásból Chlamydiára tippelnek. Fontos, hogy a barátodat is megvizsgaljak, hogy elkerujetek a pingpong fertőzést. Egy bőr-és nemigyógyász keress meg a pároddal.
2018. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le a válaszolókat, köszönöm mindenkinek. Hétfőn felkeresek egy dokit, remélem meg tudja mondani mitől van, nincsenek túl jó tapasztalataim a nőgyógyászokkal.
2018. nov. 24. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!