Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a labor értékek és...

Ezek a labor értékek és tünetek pcos-re utalnak?

Figyelt kérdés

A menzeszem 4. Napján vettek tőlem vért.

Lh:13.10

Fsh: 7.6

Ösztradiol: 255

Tesztoszteron: 1.460

Prolactin:293

Th:1.120

Dhea-s:11

A menzeszem rettentően rendszertelen. 2 hónapig nem volt semmi, most meg volt egy 16 napos gyenge, barnás cucc, 3 nap pihi és most megint 12 napja tart ugyan ez a csekély mennyiségű barnás cucc. Hőhullámaim vannak gyakran. Képes vagyok 22 fokba megsülni, holott világ életemben eddig fagyos voltam.

Voltam ultrahangon, ott egy bizonyos ördögi kört emlegetett a doki, rengeteg éretlen kis tüszőm volt.

20 éves vagyok és a későbbiek folyamán nagyon szeretnék babát.



2018. nov. 24. 10:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy a pattanások is gyakoriak, a hasamon is ott a férfias csík szőr. Persze nem olyan durván, de látszik.
2018. nov. 24. 10:56
 2/8 anna.love válasza:

Szia

A pco nak egyèb sok màs tünete is van.

Pl: az arc szőrösödèse az àllon ès a bajusznàl.

Hìzàs, gyenge haj...pattanàsos bőr, cysztàk a petefèszekbe, meddőssèg.

Ezt orvossal kellene megbeszèlned, de ne hagyd magad leràzni, engem fèlrekezeltek èvekig, azt mondtàk pco van ès most kiderült hogy pajzsmirigy alulműködès.

Amùgy lehet hogy pco van a hasadnàl lèvő szőr miatt, ez elèg gyanùs, menj el egy jò endokrinològushoz, ha ez az orvos nem tàjèkoztat megfelelően.

Minden jòt

2018. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A hajam egy ideje gyengült, göndör voltam, szép nagy loknikkal, most már silány és hátul egy tincsemben van meg a göndörség. Pattanások mindig vannak, nem durva kategória de tele a képem. A karomon is sötétebb és erősebb a szőr.
2018. nov. 24. 12:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és kb 1.5 év alatt feljött rám 10kg.
2018. nov. 24. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezeket ajánlom tanulmányozásra.


[link]

https://www.youtube.com/watch?v=7gFv53ZZoSA&t=1s

2018. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyek nődokihoz kivesézni ezt a dolgot, remélem a végére érek holnap, mert másfél hónapja megy a hajsza hogy mi a baj. Vajon diétával vagy gyógyszerrel visszanyerhetem a régi alakom? Van rá valami mód?
2018. nov. 25. 15:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvolt a doki. Egész végig betudta a kamaszkornak a rendszertelen menzeszt, míg nem meglátta a petesejtjeimet, hogy milyen kis éretlenek. Jelenleg újra voltam vértvetetni. Most megint 3 hétig várhatok.
2018. nov. 27. 06:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen vérvételre küldött el?

Miért kell 3 hétig várni? Gondolom ilyen gyorsan csak magán laborban tudták levenni a vért, mert sztk-s alapon ilyen gyorsan nem csinálnak ilyet. Magánban meg a legtöbb vizsgálat 24 óra alatt megvan.

2018. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!