Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2honapja szultem miota hazajot...

Rietta099 kérdése:

2honapja szultem miota hazajottem a korhazbol szekrekedesem van erzem hogy kell de annyira faj es kemeny hogy kenytelen vagyok kinyomni Hashajtot nehha veszek be de az rendes hascsikarast csinal. El fog mulni valaha? Vissza all a normalis mukodesre?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ami segített, hogy minden nap megettem egy jó adag célkasalátát, attól kezdve semmi gond nem volt.
2018. nov. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zab, sok víz és mozgás.
2018. nov. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő mire elmullik?
2018. nov. 25. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok, nekem két nap alatt helyreállt a normális állapot.

Abban igaza van a másodiknak hoyg fontos az elegendö folyadék is (szoptatás nélkül 2-3 liter, szoptatás mellett 4-5 símán kell), meg napi legalább egy óra mozgás (séta is megfelelö)

2018. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megprobalom es en csak remelni merem...

Hanyszor fogyasszam??

Kicsi mellett nem konnyu megoldani a setat foleg ilyen hidegbe,ot se vihetem nagyon ki.

2018. nov. 25. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Én általában ebédhez ettem, amennyi jól esett.


A babával meg símán mehetsz sétálni, ehhez nincs hideg, minusz 15 fokig minden gond nélkül kinn lehet egy órát a gyerek is, már születésétöl kezdve - az egyetlen "hátránya", hogy sosem lesz megfázva! KOMOLY!

2018. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot.😊
2018. nov. 26. 07:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Kecsketej+uborkalé kombó mindent kivisz 👍🏻
2019. szept. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!