Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja tejszerű hüvelyi...

Pár napja tejszerű hüvelyi folyást észleltem, nem viszket, nem kellemetlen szagú, csak borzasztóan zavaró, mert "löketszerűen" távozik, nem csak pecsételő. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
18L
2018. nov. 25. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A ciklus bizonyos szakaszában tejszerű a hüvelyváladék.Írod,hogy nem büdös,akkor nagyon nem valószínű,hogy fertőzés állhat a dolog mögött.
2018. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, és folyton megijedek, mert nálam a gomba előjele a löketszerűen távozó vízszerű folyás, és ez hasonló érzés. De nem, ez sűrűbb, fehéres-sárgás, ahogy írod. Csak elég bő a folyásom, ennyi. Már paranoiás vagyok, folyton elmentem vele az orvoshoz, de ma már jól meg tudom különböztetni.
2019. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!