Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám volt, canesten...

Hüvelygombám volt, canesten kombi unoval kezeltem és most kezd a kúp kijönni viszont rózsaszín színű. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 13:31
 1/1 anonim válasza:
Nőgyógyász megvizsgált, vagy csak hasraütöttél és megvetted ezt a sz*rt? Én is szenvedek a problémával nagyon hosszú ideje, nekem először nőgyógyász írta fel, mondanom sem kell hogy csak rosszabb lett tőle... Persze mindenkinek más. Azt fontos tudni, hogy bármilyen kezeléshez kezdesz ott lent, mindenképp helyre kell állítani ott bent mindent. Erre való a hüvelyzuhany, gyógyszertárban szerezheted be. Kicsit drága, de egyszer kell csak megvenned. Hozzá pedig 500 Ft- egy kapszula. Minden kezelés előtt el kell végezni egy ilyen zuhanyt, majd minden kezelés.után.
2018. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!