Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az ami kilóg? Szűzhár...

Candi_ce kérdése:

Mi lehet az ami kilóg? Szűzhártya?

Figyelt kérdés
Kilóg a hüvelyemből valami rózsaszínes nem tudom mi, ami már elég régóta ott van, de nem fáj ha hozzáérek csak olyan fura. Nem masztizok nem használok tampont nem élek szexuális életet! Kiváncsi vagyok mi lehet. Régebben olyan 2 éve táncoltam és ott kellett spárgázni stb. De nem véreztem kicsit se hogy az a szűzhártya lett volna! 17l
2018. nov. 27. 20:53
 1/6 anonim válasza:
12%
Nem tudom mi az de nem a szűzhártya az biztos
2018. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mantis religiosa ***** válasza:
51%

Az ajkak esetleg?


Keríts egy tükröt és egy anatómiai atlaszt, aztán hasonlítsd össze a képet a látvánnyal, és meg lesz a megoldás.

2018. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
nekem is kilóg. ez nem szokványos, de gondolom, pár embernek van. nekem azt mondta egyik orvos, hogy a szűzhártya után maradt ott.
2018. nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
A kisajkak, csak ennyi.
2018. nov. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem a kisajkak, mert a hüvelyéből lóg ki. nekem is van ilyen, nem a gimis bioszkönyv alapján kell megmagyarázni, mert nem lesz benne.

nekem orvos mondta, hogy a szűzhártya visszamaradt darabja vagy valami ilyesmit mondott.

2018. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nehéz látatlanban megmondani, de inkább szűzhártya lesz.
2018. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!