Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl korai menstruáció mitől...

Túl korai menstruáció mitől lehet?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Múlt hónapban két mensi között 15 nap telt el. (Általában 20-21 nap szokott)


És nost 13 napja múlt el, de már megint menstruációra mutató hasi fájdalmaim vannak. Persze, ezt húzhatja még akár egy hétig is, de attól félek, ha megint megjön 15 napra, az nem túl jó.


Szerintetek mitől lehet? Normális?



#menstruáció #korai mensi
2018. nov. 28. 17:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy pajzsmirigy túlműködésre szedek tablettát, de annak a mennyiségét sem változtatták mostanában. Kicsit stresszes is vagyok az elmúlt időkben, de nem olyan vészesen szerintem.
2018. nov. 28. 17:23
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Persze normális. Ha egy pasi fel csinált téged, és ugy maradtál. Vagyis most már csak 9 hónapot kell ki bírnod, és meg születik az első kisbabád!
2018. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam még fiúval. Idióta.
2018. nov. 28. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A kettes,tényleg egy idióta..


Mióta szeded a gyógyszert?A mellékhatásai között nem szerepel a ciklus esetleges változása?

2018. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!