Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexuális élet elkezdése...

Szexuális élet elkezdése miatt változhat a menstruációs ciklus? (Kerestem ilyen kérdést, de az esetemhez hasonlót nem találtam. )

Figyelt kérdés

Július közepén kezdtem el a szexuális életemet, pont peteérés környékére esett. Az azt követő menstruációm még rendesen jött meg 29 napra, ahogy eddig is (29-30). Azóta viszont a szeptemberi szemeszterkezdés meg a többi stressz (jutott belőle bőven most) miatt (vagy éppen pont nem amiatt nem tudom) illetve azóta kitolódott 33-35 napra.

Most tegnap kellett volna 29.napra meg jönnie, de még ma sincs jele, hogy meg akarna jönni azon kívül hogy kicsit sárkány vagyok és kb 2-3 napja fáradékony.

Mindig rendesen védekezünk, rendszerint ellenőrizzük is a gumit, hogy kilyukadhatott-e, fogamzásgátlót nem szedek.


Köszönöm a válaszokat.



2018. nov. 28. 17:45
 1/8 A kérdező kommentje:

Igen, azt elfelejtettem, hogy megyek dokihoz, decemberre van időpontom, de addig is jó lenne tudni, ha valakinek van valami hasznos kommentje.

22L

2018. nov. 28. 18:07
 2/8 anonim ***** válasza:
A szex miatt nem fog változni de a stressz miatt igen.
2018. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez azóta már a 3adik ciklus ami kb 33 napra jön meg. Terhesség tényleg kizárt. Nem vettem még tesztet ez a második napja, hogy késik, de tudom, hogy nem történt baleset. Nagy valószínűséggel meg fog jönni ez is mint az előzőek.
2018. nov. 29. 09:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kitolta 1-2 nappal.
2018. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most megjött 31 napra. Azt írják a neten, hogy 35 napig normális.
2018. nov. 30. 07:52
 6/8 anonim válasza:
A stressz miatt tolodhat, de semmi baj nem lehet.
2018. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is stressz miatt sanszosabb a tolódása, de nekem pl. a szüzességem elvesztése után egy hetet késett, aztán viszont ugyanolyan hosszú volt, mint előtte. Szóval lehet valami plusz hormonális behatás egyeseknél. Mindenesetre még teljesen normális a ciklushosszúságod, nekem normálban jött ilyen 30-33 naponként.
2018. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek eddig.
2018. dec. 7. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!