Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A betétemen amikor már eléggé...

A betétemen amikor már eléggé sok a folyás, akkor elkezd csípni a puncim. Amikor nincs bent betét, vagy tiszta a betét, akkor nem csíp. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tehát az történt,hogy már 2-3 hete azt veszem észre,hogy amikor már sok a folyás a betéten,akkor elkezd csípni a puncim. Viszont amikor nincs bent betét,vagy tiszta,akkor teljesen normális minden. Egyébként ezen kíveül semmi “bajom” sincs,mert nem piros,nem ég,nem viszket,csak ilyenkor csíp. Szerintetek mitől lehet?

2018. nov. 28. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy bepállik a puncid a folytonos betéthasználattól. A fehérfolyás siman kijön mosás közben a bugyiból. Ne betétezz!
2018. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még annyi lenne,hogy ettől,hogy egész nap egy betétbe vagyok,és nem cserélek,lehet fertőzést kapni? Egyébként nem egy betétbe vagyok egésznap,csak kíváncsi vagyok rá.
2018. dec. 2. 13:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Nem jól fogalmaztam! Azt szerettem volna kérdezni,hogyha egész nap egy tisztasági betétbe vagyok,kaphatok fertőzést?
2018. dec. 2. 21:31
 4/4 anonim válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod
2019. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!