Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert izzadok ennyire ejszaka?

Miert izzadok ennyire ejszaka?

Figyelt kérdés

Az elmult masfel hetben van ez a problema. Altalaban a reggeli orakban arra kelek, hogy tiszta viz a hatam. Ma ejszaka is felebredtem, akkor is vizes voltam. Annyira durvan nincs meleg, parom nem izzad pedig o nagyon nem birja a meleget. Valami bajom lehet? Nem ertem mi van velem.

21/L


2018. nov. 29. 09:03
 1/6 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon ugyes vagyok, ha felpisilek a hatamig.


Egyebkent most rakerestem a limfomara, nyirokrendszer rakra... hat lazam nincs, meg nem fogytam. Viszont a nyakam tele van fajdalmatlan nyirokcsomokkal, mar evek ota. Arra azt mondta a doki, hogy ha hirtelen kezd el noni, akkor kell aggodni. A meretuk ugyanakkora. Viszketni is viszketek mostanaban. Autoimmun pajzsmirigy gyulladasom van, arra nem szedek semmit. Bar 2 honapja szedek Escitil antidepit, fel szemet. Most elegge beparaztam, hogy rakos vagyok.

2018. nov. 29. 09:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már kifigyeltem magamon, ha tejes dolgot eszek, iszok, akkor éjjel leizzadok. Lehetsz pl. tejallergiás, de még nem tudsz róla. Ennek egy gyógymódja van: "ne igyon tejet" mondta az orvosom, anno. Végül is bebizonyosodott, hogy tejallergiás vagyok.
2018. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem iszok, mert a gyomrom sem birja a tejet.
2018. nov. 29. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor másra lehetsz allergiás.
2018. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma is lehet. Csináltass egy vérvételt amiben női nemi hormonok vannak + TSH.
2018. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja látom hogy írtad a pajzsmirigy problémát. Én ott kezdenék el kutakodni. attól lehet éjszaka izzadni. Viszketés cukor miatt is lehet. Menj el egy teljes vérképet csináltatni.
2018. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!