Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a helyzet a tampon kérdésse...

Mi a helyzet a tampon kérdéssel? Tesztek be tisztasági betétet a bizti kedvéért?

Figyelt kérdés
Én akármilyen tampont teszek fel akármilyen jól (nem érzem, nem szúr) mindig megfolyok egy pár óra után. Ilyenkor ezt mindig ugy veszem, hogy ujuj megtelt, gyorsan csere. És közben kb a fele van megtelve mikor kiveszem... ez miért van? Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

2018. nov. 29. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tampon a szerencsétlen. Szoktam betenni, de inkább hogy ha megtelne s nem venném észre, legyen valami. Ezt nem lehet kiszámítani, én pedig mindig elfelejtem, hogy menstuálok, mivel nem érzek semmit :) Pontosabban nem tudatosul bennem, mikor itt vagyok a gépnél, az idő pedig telik. Úgyhogy eleve van értelme egy tisztaságinak.

Ma már nincs olyan bajom, mint amiről írtál, de más tamponoknál régebben előfordult.

2018. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindig teszek be tisztasági betétet a tamponhoz. Az a biztos. Néha szivároghat, így legalább tuti nem ér baleset.
2018. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!