Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szövettan eredményből kiderülhet?

Szövettan eredményből kiderülhet?

Figyelt kérdés
Egészségügyi küretem volt polip és túl vastag méhnyálkahártya miatt, meg persze 10 napnál tovább véreztem. Szeretnénk kistesót, de elég rendszertelen a menstruációm. Akinél voltam most orvos azt mondta valószínűleg nincs peteérés, azért ilyen hosszúak a ciklusok. A kérdésem az lenne hogy a szövettan megmondja majd hogy pontosan mi a probléma? Mert igazából én azt gondoltam hogy az csak annyit mutat hogy esetleg van-e rákos elváltozás. Most viszont kicsit utána olvastam, és elvileg kiderül hogy hormonális ok, vagy gyulladás vagy más okozta-e ezt nálam. Ha esetleg valaki volt hasonló helyzetben tudna segíteni?
2018. nov. 29. 22:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!