Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálatná...

Első nőgyógyászati vizsgálatnál mire számítsak, ha még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok de még nem voltam nőgyógyásznál, mivel még szűz vagyok és soha nem volt semmi problémám. Jövőhéten megyek először (darabos folyás és alhasi fájdalom miatt). Mire számítsak? Hogy fog megvizsgálni?

2018. nov. 30. 15:03
 1/6 anonim válasza:
47%

Valószínű hogy végbelen keresztül, de ne aggódj nem fáj egy kicsit kellemetlen csak.

Kérdezni fog a ciklusaidrol mettől meddig tart, ilyesmi.

Minden rendben lesz, ne stresszelj rá. :)

2018. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűzként mentem nőgyógyászhoz, és hüvelyen keresztül vizsgált meg, nem végbélen.
2018. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát remélem nem végbélen keresztül fog megvizsgálni, az valahogy sokkal rosszabbul hangzik :D
2018. dec. 1. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem 17 éves koromban, amikor még szűz voltam, egy gyereknőgyógyász végbélen keresztül vizsgált. Fura élmény volt. Utána rá egy évvel elvesztettem a szüzességem. Azóta nyilvánvalóan nem úgy vizsgálnak, így ez az egy élményem van.


25/N

2018. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen is voltam meg 22 évesen is most. Még szűz vagyok. Az első doki fájdalmat okozott nekem, hüvelyen át vizsgált. A mostani nem fájt, 18 évesen még nem használtam tampont, meg ahogy idősödik az ember azért tágulnak a dolgok maguktól.


Viszont a mostani doki kinevetett. Azt mondta, ha 22 vagyok akkor szedjem össze magam. Milyen dolog ez? :(

2018. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ezek szerint elég bunkó dokit fogtál ki. :( Akihez én mentem nagyon rendes volt. Szerintem mindenképpen válts!!
2018. dec. 10. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!