Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, akiknek évek óta volt...

Nők, akiknek évek óta volt visszatérő fertőzése, mi segített végleg?

Figyelt kérdés

Sok nőgyógyásznál jártam. Mind írtak fel valamilyen gyógyszert, néhányan Canestent. Sajna utóbbival kezeltem én is folyton magamat, ilyen hosszú idő alatt, (már évek óta van problémám) pedig már teljesen hozzá szoktam, folyamatosan vissza jött és csak Canestennel enyhült a viszketés, ezért hát folyton kentem magam.


A legtisztább időszakon is fél év volt, azonban az utóbbi fél évben minden kicseszett hónapban előjött. Elmentem megint nőgyógyászhoz, írt fel olyan tablettát ami több eredetű (gomba, baci) fertőzésre is jó. Elmúlt a bajom, következő hónapban megint előjött. És ezt játszuk végig.

Nincs semmi bajom, párommal együtt vagyok 3 éjszakát negyediktől már viszketek mint az isten nyila. De nem tehető ő felelőssé, ha nincs senki is előjön, újra és újra. Ha gumival vagyunk akkor is, ha nélküle akkor is. Ha szedek fog gátlót, hanem. A régi és az új párommal is.

Gondoltam már arra hogy allergiás vagyok valamire, nem jó a bugyim anyaga, cukorbetegség, sok édesség. Dehát már a csokiról is lemondtam, minden édességról, néha egy egy süti, mondjuk havonta, vagy egy energiaital hetente. Nagy dózisú C vitamint fogyasztok, csapvizet iszok szinte csak.

Akármilyen gyógyszert szedtem mindig vissza jött hosszabb rövidebb idő múlva. Mit tehetnék még? Ha következő hónapban is vissza jön megmondom hogy vegyen kenetet és küldje el. De azzal is hova jutok előrébb? :D Hisz már kaptam minden bajra gyógyszert (gomba, baci, trichomonas) és semmi. :D Most vettem be egy egy szemes gyógyszert gombára. Meglátjuk mit tesz. De kövi hónapban (vagy már ebben) sztem úgyanúgy vissza jön. :)


Katasztrófa a nemi életem is, mit tegyek, valaki?


2018. nov. 30. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Partner volt kezelve?

Candida diéta?

2018. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A párjaidat is kezelik/kezelték?
2018. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha nincs partnerem is előjön. Candida diétához csak végső esetben szeretnék folyamodni, ha már ez a nőgyógyász sem tud velem semmit kezdeni. Lényegében cukorbeteg diéta, amit még sok cukorbeteg sem tart. :D
2018. nov. 30. 22:09
 4/12 A kérdező kommentje:
Félévig nem volt párom minden hónapban előjött és kezeltem magam, írtam a fenti szövegben is. Első párom előtt is 3 évig szenvedtem vele. Már tini korom óta.
2018. nov. 30. 22:10
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem hogy olyanok akiknek évek múltán sem múlt és végül találtak gyógymódot.
2018. nov. 30. 22:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Lactofeel nekem mindig bejön.
2018. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg pharmafutáron keresztül Gynatren injekciót rendelni. Hátha segít.
2018. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 qborka ***** válasza:

A Gynevac lenne a megoldás, de az, amennyire tudom, már nincs és nem is lesz :( Engem ez mentett meg az évekig tartó kálvária után. Tudom miről beszélsz, engem anno a dokim 1 hétre kórházba fektetett, még sem múlt el. Akkor kezdtem el keresgélni külföldi oldalakon a megoldást.


A Gynatrent nem ismerem, de biztos a Gynevac generikája.


A hüvelyflórád ki lett irtva, nincs ami védjen a fertőzésektől. Ezt kell pótolni.


Nekem anno a nemi beteg gondozóban nézett kenetet mikroszkóp alatt a doktornő, meg is döbbent, hogy egy szem tejsavat nem látott benne.


Szóval vegyél Gynoflort vagy Gynophillust, esetleg kérdezd meg a nőgyógyászodat, mit ajánl. ( Bár neki nyilván job, ha gyakran keresed fel a rendelőjét). Az utolsó tabletta után másnak egy rövid öblítés Colpocleanerrel, hogy a gyógyszermaradvány kijöjjön.


A pasit is elküldöd orvoshoz, hiszen, ha rajta nem is látszik semmi, simán visszaadja azt, amit Tőled kap el. Ne pingpongozzatok.


Mensi után egy irrigálás Colpocleanerrel. Mert a vér is megváltoztatja a ph-t, és az nem jó.


Uszoda, wellness előtt egy-két nappal ismét használj Gynoflort vagy Gynophillust - bár gondolom, ezeket kerülöd a problémád miatt.

2018. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 qborka ***** válasza:
* jobb ** másnap - bocsi a hibákért
2018. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 qborka ***** válasza:
Még egy fontos dolog: bármire kapsz antibiotikumot (pl torokgyulladás) akkor is használj Gynoflort vagy Gynophillust, ugyanis az antibiotikumok is kinyírhatják a hüvelyflórát is.
2018. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!