Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, akiknek évek óta volt...

Nők, akiknek évek óta volt visszatérő fertőzése, mi segített végleg?

Figyelt kérdés

Sok nőgyógyásznál jártam. Mind írtak fel valamilyen gyógyszert, néhányan Canestent. Sajna utóbbival kezeltem én is folyton magamat, ilyen hosszú idő alatt, (már évek óta van problémám) pedig már teljesen hozzá szoktam, folyamatosan vissza jött és csak Canestennel enyhült a viszketés, ezért hát folyton kentem magam.


A legtisztább időszakon is fél év volt, azonban az utóbbi fél évben minden kicseszett hónapban előjött. Elmentem megint nőgyógyászhoz, írt fel olyan tablettát ami több eredetű (gomba, baci) fertőzésre is jó. Elmúlt a bajom, következő hónapban megint előjött. És ezt játszuk végig.

Nincs semmi bajom, párommal együtt vagyok 3 éjszakát negyediktől már viszketek mint az isten nyila. De nem tehető ő felelőssé, ha nincs senki is előjön, újra és újra. Ha gumival vagyunk akkor is, ha nélküle akkor is. Ha szedek fog gátlót, hanem. A régi és az új párommal is.

Gondoltam már arra hogy allergiás vagyok valamire, nem jó a bugyim anyaga, cukorbetegség, sok édesség. Dehát már a csokiról is lemondtam, minden édességról, néha egy egy süti, mondjuk havonta, vagy egy energiaital hetente. Nagy dózisú C vitamint fogyasztok, csapvizet iszok szinte csak.

Akármilyen gyógyszert szedtem mindig vissza jött hosszabb rövidebb idő múlva. Mit tehetnék még? Ha következő hónapban is vissza jön megmondom hogy vegyen kenetet és küldje el. De azzal is hova jutok előrébb? :D Hisz már kaptam minden bajra gyógyszert (gomba, baci, trichomonas) és semmi. :D Most vettem be egy egy szemes gyógyszert gombára. Meglátjuk mit tesz. De kövi hónapban (vagy már ebben) sztem úgyanúgy vissza jön. :)


Katasztrófa a nemi életem is, mit tegyek, valaki?


2018. nov. 30. 22:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Ha esetleg valaki később rákeresne a kérdésre, jelenleg az segít valamelyest, hogy folyékony hüvelyflóra helyreállítót használok 2-3 napig, ha gáz van, mivel a szilárd a kevés hüvelyváladékom miatt nem tudja normálisan kifejteni a hatását. Pl. ha menstruáció előtt elkezd nagyon sok fehérfolyásom lenni, tényleg sok, akkor használni kezdem. Majd jön a menstruációm, mikor a betét még pluszba rádob mindenre és irritál, viszketek, ezután is használom a Lactofeel-t néhány napig. Plusz mindennap 1000 mg C vitamint fogyasztok, és 2 csepp teafaolajat csepegtetek a bugyimra reggel és este. Fehérneműt, törölközőt 90 fokon mosok.

De ezek előtt szednem kellett Kliont majd 14 napig Betadinos hüvelykapszulát. Ezután 14 napig tartottam hüvelyflóra helyreállítást az ajánlott 7 helyett. Azóta eltelt 2 hónap, és ha van valami minimális tünetem, hüvelyflóra helyreállítót használok. Tudom nem végleges megoldás, de lekopogom, 2 hónapja nincs olyan problémám hogy véresre kaparom magam oda lenn.

2019. ápr. 6. 14:20
 12/12 qborka ***** válasza:
ugyanezt írtam. :) a hüvelyflóra a lényeg.
2019. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!