Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szárad, cserepesedik a szám,...

Szárad, cserepesedik a szám, mit használjak rá?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy rengeteg vizet iszom iszonyatosan szárad, cserepesedik a szám. Mivel kenjem, ami segít ezen?

2018. dec. 1. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

szőlőzsír

labello

2018. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem is ilyen, semmit nem tudsz csinálni vele. Én is kentem sokféle dologgal, szőlőzsír, méz, stb.,de semmi, másnap ugyanolyan.

Én magamon azt vettem észre, hogy ha keveset alszok, fáradt vagyok, akkor jobban szárad, sőt ha sima vizet iszok, na az aztán betesz neki rendesen.

2018. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt tudom javasolni, amit előttem is írtak: Labello, én is ugyanígy vagyok, megjön a hideg, rögtön kiszárad mindenem: láb, ajkak, kézfej.
2018. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, az eddigiek mellett a carmex-et tudom javasolni.
2018. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hetente 1x radírozd le az ajkaidat: ez lehet sima arc-, vagy testradír. De az is jó, ha nedves fogkefe sörtéivel átdörzsölöd. A Labellot felejtsd el, inkább kend be olívaolajjal, kókuszolajjal, mézzel. Illetve ami nekem bevált, az a Bepanthen.
2018. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindent, amit írtatok kipróbálom. :)
2018. dec. 2. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!