Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bálba menni 9 hetes terhesen?

Bálba menni 9 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy hülye kérdés meg minden, de szerintetek elmehetek ma egy bálba 9 hetes terhes vagyok, nem fogom magam széttáncolni de, kiszeretnék mozdulni itthonról.

#baba #terhesség #tánc #bál #9 hetes terhesség
2018. dec. 1. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mehetnél?
2018. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? A magzat még szinte semekkora sem (épp csak hogy magzat s nem embrió már), ő is védve van belül, a tested sincs alapból kitéve nagy terhelésnek... Ne igyál alkoholt, annyi, de táncolni simán lehet.
2018. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapos terhesen mentem nyaralni Balatonra és ugyanott bálba is. Igaz, táncolni már nem táncoltam, nem is ittam alkoholt, de nagyon jól éreztem magam.
2018. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
9 hetes terhesen még átugrottam a templomtornyot! :D
2018. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30 hetesen hajnali 5ig roptam az esküvőnkön, semmi bajod sem lesz, sem a báltól, sem a tánctól ;)
2018. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!