Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs problémákkal...

KissReni97 kérdése:

Menstruációs problémákkal küzdöm már 1 éve, remélem segítségemre lesztek saját tapasztalataitokból. Tovább lent⬇⬇ Szerintetek?

Figyelt kérdés

2017.novemberében kezdődött minden 8 napot késett,tesztet csináltam ami pozitív lett,de sajnos megjött. Akkor orvoshoz mentem ügyeletre mert ez délután történt de nem voltak hajlandóak megvizsgálni,időpontot 1 héttel később kaptam addigra már nem láttak semmit bent.

Azóta folyamatosan minden hónapban késik 5-7napot. Most legutóbb október 15.én meg volt 5napig,majd okt. 28.-án 4-5 napig tartó barnás véres folyásom volt,orvos látott,papíromra ovulációs vérzést írt. Most november 22.-én az októberi normális menstruációs vérzésemhez mérve 7 napot késett,4-5napig tartó normális piros színű vérzésem volt,bár a hasam nem görcsölt,a mellem sem feszült.Csináltam már tesztet is még kb. akkor mikor 1-2 napot késett,az negatív lett. Szerintetek mi lehetett ez az utóbbi és mire fogható ez,hogy 1 éve minden hónapban tolódik napokat? Előre is köszönöm!



2018. dec. 1. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem is hasonló,július Augusztusba 32 napra jött meg szeptemberben kimaradt 44 napra jött meg,októberben 34 novemberben 28 és ma jött meg a 31-edik napra bár én ennek örülök most,mert volt olyan,hogy 3 hónapig nem jött meg de szerintem akkor a fogyás volt az oka orvosnal nem voltam.21/L
2018. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ti próbákoztok babával esetleg?
2018. dec. 1. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátló? Ha nem akkor az óta hány hét telt el ? Milyen "erős"volt ? A méhed normálisan megvastagszik ezt megmérte az orvos ?
2018. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgátlót legalább másfél éve.

A mehem vastagságát nem mérte meg az orvos.

Első nap szinte semmi,második nap erős utána átlagos.

2018. dec. 4. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:
érdemes a vastagságot mérni mert ez vissza vezethető hormonális problémára 1-2 re
2018. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!