Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürdés után víz szerű folyás...

Fürdés után víz szerű folyás mitől van?

Figyelt kérdés

Telemegyek vízzel, vagy valami komolyabb? Nem műtöttek, nem vagyok kitágulva, és régebben nem volt ilyen. Most vagyok a 19. napon, elméletileg pár napja volt ovum. El kell emiatt orvoshoz mennem, vagy normális...? Lehet, hogy hülye kérdés, de fiatal vagyok és ,,kezdő". (: Köszönöm előre is.

16l


2018. dec. 2. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg belemehet a víz, ami később kifolyik. A hüvely bemenetnél nincs szoros záróizom. Illetve ami van, az akaratlagos, és alap esetben el van lazulva.
2018. dec. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell parázni az biztos víz.


Mondok egy egyszerű pl-t.

Ha a vízbe egy poharat lefordítasz s bele nyomod a vízbe benne marad a levegő, viszont ha megdöntöd picit a poharat a levegő távozik s víz megy bele.


Viszont egy tanács:

Kerüld a fürdést akkor, mert a víz kimossa a hüvelyedet, amiből gondok lehetnek.

Bejuthat baci, a jó baktériumok pedig kimosódnak.

Felborulhat a hüvelyflórád!


Ha szeretsz fürdeni, akkor akkora vízben pancsolni, hogy ne érje el a hüvelyedet

Vagy

Lehet furán hangzik: Dugd be a lyukat.


Vagy zuhanyzol.


Én pici jó forró vízben szoktam áztatni magam hason és háton.

Imádom a vizet, de a kádban csak így tudom elkerülni az adott problémát.

A medencében más ott nem vagyok vízszintesben.


Vigyázz magadra 😊

Az odalenti egészség is nagyon fontos!

Főleg ha nemi életed is lesz.


25/N

2018. dec. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. ☺️
2018. dec. 17. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!