Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női vagy férfi nőgyógyász?...

Női vagy férfi nőgyógyász? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
18 vagyok, és szeretnek elmenni egy nőgyogyaszhoz. De fogalmam nincs, hogy kihez is menjek. Tudna esetleg valaki ajánlani jó nőgyógyászat ? Előre is köszönöm

2018. dec. 3. 05:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az amiben nem lehet tanácsot adni. Nagyon sok nő a női dokit javasolja, így én is elmentem egyhez, akit ajánlottak. Nem vállt be. Viszont voltam férfinál is, akit nagyon dícsértek, ráadásul terhesgondozás miatt kerestem fel. De már bánom. 3 alkalommal voltam hozzá de csak azért mert úgy gondoltam jó lesz ő, de nem lett. 20 hetesen váltottam orvost, akiben megbízok. De előtte 4 orvosnál voltam és még másik 2-őt ajánlottak nekem.
2018. dec. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszoló is írta, ebben nehéz tanácsot adni, mert ki erre, ki arra esküszik. Én világ életemben férfi nőgyógyászhoz jártam, de ha most mégy először és szégyenlős is vagy, lehet jobb lenne egy nő. Nézz szét a neten, sok véleményt lehet olvasni mindenkiről, vagy esetleg anyukádtól, vagy ismerősöktől is érdeklődhetsz. Ajánlani, meg nem tudok úgy, hogy nem tudom melyik városban laksz, gondolom azért nem akarsz több száz km-t utazni. :)
2018. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elég korán kezdtem, 2-3 női nőgyógyásznál is voltam 12-18 éves korom között. A szégyenlősség miatt szerettem volna nőt, egyébként a kezdetektől fogva úgy gondolom, hogy a szakmai tudás nem az orvos nemén múlik. Simán azt gondoltam, hogy én nőnél nyugodtabban el tudom mondani a problémát, nem feszengek annyira vizsgálatnál stb.

Most 19 vagyok, és pár hónapja sürgősen nőgyógyászhoz kellett mennem, és akinél legutóbb voltam, az nagyon nem volt szimpatikus, úgyhogy a legközelebbi sztk-ba mentem be, próbáltam azért megnézni a neten, hogy melyik ottani orvosról mik a vélemények, de nem sok infót találtam, és amúgy mindegyikük férfi volt. Szóval dr. Tasi Róberthez mentem, és nagyon szimpatikus, kedves, mindent elmond, akkor végül nem vizsgált meg, de azóta voltam más miatt is, megvizsgált, vett rákszűréshez mintát, ami miatt később hívtam az asszisztensét, és ő is kedves volt. Állami rendelése a Káldor Adolf Szakrendelőben van, Budafokon.

2020. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!