Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges menstruacio miatt?

Lehetséges menstruacio miatt?

Figyelt kérdés
Alapbol mindig megduzzadnak mensi idején a melleim,és most anyukám tette szóvá h “hatalmasak” ahhoz képest ami szokott lenni. De ha hiztam volna akkor már előbb is mondta volna vagy értitek,így a folyamatot eszre vette volna,de ugye most 2 napja késik a mensim/nem terhesség/ viszont fajdogalnak a melleim meg én is nagyobbnak erzem oket de tényleg nem hiztam szerintem. Lehetnek 2x akkorák a melleim emiatt? Vagy hiztam?
2018. dec. 3. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű: állj mérlegre. Ahhoz azért kell híznod rendesen, hogy a melleden is meglátsszon.

Egyébként szinte minden nőnek megduzzadnak a mellei menstruáció előtt/alatt, illetve jelentkezhet enyhe fájdalom is. Ez egy természetes reakció. Valószínűleg meg fog jönni a menstruációd, hiszen a melleid "jeleznek", ezer oka lehet a késésnek. A nőgyógyászom azt mondja, hogy + , - egy hét belefér, persze ha nem szedsz fogamzásgátlót.

2018. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem híztam máshogy sehogy,sőt meg mostanaban kicsit karcsusodtam is és sztem ezért volt furcsa anyamnak is h olyan nagyok a melleim az eddigiekhez képest,de csak a melleim. Mikor nincs mensi időszak akkor olyan kicsit plöttyedtek a melleim, meg kicsik, multjeten meg azthiszem így volt. De tényleg nem volt hízás akkor lehetséges ekkora mértékű mellnagyobbodas?
2018. dec. 3. 20:12
 3/7 anonim válasza:
Igen, a menzesz ideje alatt megduzzadhatnak a melleid.:)
2018. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kétszer akkorára is?:o
2018. dec. 3. 21:01
 5/7 A kérdező kommentje:
??
2018. dec. 4. 20:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Valaki válaszoljon legyszi
2018. dec. 4. 20:49
 7/7 anonim válasza:
Hát, hogy mekkorára, azt nem tudom megmondani, nem vagyok orvos. :/ Ha nagyon rendellenesnek találod, fordulj orvoshoz.
2018. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!