Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nuvaring használók! Alkalmazha...

Nuvaring használók! Alkalmazható a gyűrű mellett hüvelykúp és krém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már két hónapja hogy használom a gyűrűt. Eddig párszor kivettük, zacskóba beletettük, de nem tudom hogy ettől vagy mástól de úgy néz ki lett egy kis gombás fertőzésem.


Azt olvastam a betegtájékoztatóban hogy:

hüvelygomba-ellenes készítmények használata nem csökkenti a NuvaRing fogamzásgátló hatását.


Gondolkoztam hogy feltennék caneste kúpot..nyomjam fel a gyűrű mellé? Vagy vegyem ki a gyűrűt, aplikátorral tegyem fel a kúpot és utána vissz a gyűrűt?


Nem fogja a kúp kibocsátása csökkenteni a hormonkibocsátást a gyűrűből?Azért tartok tőle mert egyik ismerősöm aki használja azt mondta hogy ő nem merne ilyen kúpokat meg krémeket haszálni hogy ne gyengítse a hatást.

Mit gondoltok?



Köszi,


23L


2018. dec. 3. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem használnám egyszerre a kettőt. Mivel, ha kúpot használsz, akkor nincs együttlét. Párodat is kezeltesd, mert jön a ping-pong effektus.
2018. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!