Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert izzadok ha visszaalszok?

Miert izzadok ha visszaalszok?

Figyelt kérdés

Reggel 5kor kelek parommal, o megy dolgozni. Aztan ahogy visszaalszok arra kelek szinte minden reggel, hogy izzad a hatam. Ha egyhuzamban alszok semmi bajom. Nem ertem mi ez. Mar arra is gondoltam, hogy rakos vagyok, mert allandoan van par kisebb lila folt a labamon, mondjuk az mar regota van. Mi lehet ez? Antidepit szedek, fogamzasgatlot meg autoimmun gyulladas van a pajzsmirigyemben, de az okes, arra nem szedek semmit.

21/L


2018. dec. 4. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mondták, hogy az antidepresszáns egyik leggyakoribb mellékhatása az izzadás?
2018. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, errol nem is hallottam. Csak azt, hogy viszkethetek, az meg is van. De eddig nem volt ilyen mellekhatasa, szeptember ota szedem.
2018. dec. 4. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne is csodálkozz , ebben a korban nem szabadna antidepresszánst (nem antidepi) szedni. Teljesen tönkre teszed vele a szervezeted.

Mondjuk az is felesleges már 5 után vissza aludni.

2018. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A pszichés gyógyszereknek van hatóidejük. Nem az első beszedéstől lesz csoda. Kell hozzá minimum 2,5-3 hónap.

Nem tudom milyen pszichiáterhez jársz, de nem értem, hogy ezeket miért nem mondta el...

2018. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert baromira feltem ettol a gyogyszertol, azert nem mindta el a mellekhatasokat. Escitilt szedek, fel szemet. Akkor miert csak reggel izzadok? Este szoktam bevenni elalvas elott.
2018. dec. 4. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:

A páciens félelmétől függetlenül tájékoztatni kell a mellékhatásokról.

A bőrszárazságról tudsz, erről is kellene.

Amúgy lehet a hideg miatt, kikelsz az ágyból, kimelegedsz ötkor, visszafelszel, és leizzadsz.

2018. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!