Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Phodophyllin bevált már...

Phodophyllin bevált már valakinek nemi szemölcsre? Melyik hatásosaabb? Condyline vagy phodophillyn?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Vigyázz a podofillinre ! Én ugyan ffi vagyok, de fiatal koromban egy kényesebb helyen levő fibromát próbáltam podofillin ecseteléssel eltávolítani. Este bekentem, reggelre vérvörös és fájóan érzékeny, gyulladt lett körülötte kb. tenyérnyi felületen a bőr, ugyanis a bőrőn levő természetes izzadtság miatt szétkenődött a pici helyre felvitt podofillin és bőrgyulladást okozott. Hiába mosakodtam meg reggel, a bőrgyulladásra nem volt azonnali hatással. Itt most nem részletezem, hogy milyen megoldáshoz kellett folyamodnom, hogy egyáltalán felöltözhessek aznap és munkába menjek.
2018. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Több embertől is hallottam már hogy azzal vigyázni kell..

Tényleg nagyon köszönöm! :)

Megpróbálom a Condilynet..hátha

2018. dec. 4. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!