Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajhullassal milyen orvoshoz...

Hajhullassal milyen orvoshoz kell menni?

Figyelt kérdés

Korosan hullil a hajam. A verkepemen minden oke. Milyen dokihoz kell ezzel a problemaval menni?

Ha tudtom is ajanlani orvost szolnok megyeben vagy kozeleben megkoszonnem .



2018. dec. 5. 12:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudtok*
2018. dec. 5. 12:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Endokrinológus. Biztos, hogy kérni fog pajzsmirigy hormonokat, de minimum egy TSH vérvételt, de jó ha van fT3 és fT4 illetve Anti TPO és Anti TG is.

Kecskeméten Naszódy doktor profi, nincs horror áron, csak nehéz bejutni hozzá.

2018. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hollófernyiges ***** válasza:
Kozmetológus, bőrgyógyász.
2018. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológus kiderítheti, ha valamilyen hormonális oka van, ami gyakori. Bőrgyógyászhoz is szokták küldeni az embert, az segíthet, ha valamiféle gombás fertőzés vagy más külső ok miatt hullik, de nem sok emberről hallottam, akinek a bőrgyógyász tudta megoldani a hajhullását. (Nekem évek óta meglevő/visszatérő problémám, vashiány, D-vitamin hiány, pajzsmirigy probléma áll a hátterében. Ebből normál laborvizsgálaton a vashiány derülhet ki csak kb., mert referenciatartományon belüli TSH mellett is lehet ún. szubklinikus pajzsmirigy alulműködés, nekem ez van. D-vitamint meg csak endokrinológus nézethet hivatalosan.)
2018. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a vérképed, első körben bőrgyógyász. Ha nem használ, amit felír, akkor továbbküld. Egyébként ősszel-télen másnak is hullik a haja. Napi 100 szál még normális. Szolnok megye tőlem messze van, így nem tudok javasolni orvost sem. Nézz utána a Google-ban.
2018. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nőgyógyászhoz mentem olyat kerestem aki endokrinologus es nogyogyasz is egyben. Ketszer kellett vervetelre mennem a ciklusomhoz igazitva megadott napokon. Szoktak javasolni a fogorvost a lyukas fogak okozhatjak vagy valami gyulladas. Erdemes lenne panoramaröngent csinalni. Ezen felül füll orr gégészetet szoktak javasolni. A es B vitamin szintet is erdemes nezetni.Am hazi orvos tud beutalokat adni. Maszekban ezen vervizsgalatok dragak. Bőrgyógyaszhoz is erdemes elmenni de altalaban a szteroidos löttyök amiket ad nem oldjak meg a mögöttes problemat. Szoval fontos mellette a tobbi vizsgalatot is elvegeztetni.
2018. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vesd fel a házi orvosodnál a problémát, ő pedig majd ad beutalót, akár több helyre is. Bőrgyógyászat, endokrinológia stb. amiket előttem írtak.
2018. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!