Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonvaltozas okozhat fajdalm...

Hormonvaltozas okozhat fajdalmas csomot a mellben?

Figyelt kérdés

Mar egy honapja faj/erzekeny, de csak hetfon vettem eszre, hogy egy csomo is van a jobb oldali mellem kulso oldalan (tehat honalj felol).


Elvileg menstruacio alatt is elofordulhatnak ilyen csomok, szoval emiatt orvoshoz /ha nem tunik el a csomo/ jovoheten tudok menni.


Kulsoleg csak annyit latni, hogy nagyobb a jobb mellem. Mas elvaltozast nem latok rajta, esetleg annyi, hogy kicsit eres ahol a csomo van. (Vekony a bor amugyis.. az en "mereteimmel" meg plane jobban feszul az egesz..)


Remelem erthetore sikerult, hibakert elnezest. Ezen kattogok amiota eszrevettem azt a csomot... :(


Koszonom szepen a NORMALIS valaszokat.

21 eves vagyok...


2018. dec. 6. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy babas veletlenul? Nem tudhatom csak kerdezem, nekem akkor csomosodott be a mellem amikor vartam a menzeszt vagy epp amikor kiderult hogy 2 honapos terhes vagyok es mar addigra boven megvaltoztak a hormonjaim :)
2018. dec. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem valoszinu mert megvan epp, amugy meg vedekezunk... Szoval semmikepp ne legyen az :DD
2018. dec. 6. 00:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Menstruációkor ez elő fordul. A menstruáció után el kellene hogy múljon, vagy pár héttel utánna. Ha nem akkor irány a nőgyógyász. Nekem is elő fordult már ilyen mensi után el tűnt. Nem szabad mindjart a rosszra gondolni. Ha megérinted a csomót akkor érzel fájdalmad? Mennyi ideje van ott?
2018. dec. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom miota van ott, hetfon neztem at magam es akkor meg is talaltam... Elotte eszembe se jutott, hogy csomo is lehet benne :/

Nyomasra vagy mozgasra (pl ugralas) faj. Remelhetoleg elmulik jovohetre es -mostmar- biztos ami tuti, csinalni fogok egy tesztet is >_<

2018. dec. 6. 00:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor talan ird oda maskor hogy menstrualsz. Es masok nem fognak felreerteni dolgokat. Egyebkent menzesznel gyakori. Ha jobban bedagad vagy jobban elkezd fajni esetleg nemfog elmulni akkor menj el nogyogyaszhoz vagy momografiara.
2018. dec. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Elvileg menstruacio alatt is elofordulhatnak ilyen csomok, szoval emiatt orvoshoz /ha nem tunik el a csomo/ jovoheten tudok menni."

Ezzel utaltam ra, de ha nem eleg egyertelmu, rogton az elso valaszolonak irtam, hogy megvan. 🤷

2018. dec. 6. 10:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Több mint valószinű hogy egy mirigy belehet dagadva neked ez mestruációkor előfordul és nem ritka. Ha érinted és fáj akkor meg duplán mirigy lehet mert ha dagatnatra gondolunk az nem fáj. Nincs okod pánikba esni, várd meg még elmúlik a menzeszed.
2018. dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a terv es remelem elmulik :) koszi a valaszokat
2018. dec. 6. 12:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Belazasodtam es raz a hideg, faj mindenem a laz miatt... Multhonapban ugyanigy jartam. Foglalkozik velem a nogyogyasz, ha ezzel bemegyek? :(
2018. dec. 6. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!