Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Budapesten megbízható magánnőgyógyász?

Sziasztok!

Új vagyok Pesten, a nőgyógyászati problémák azonban sajnos nem kerülnek el. :( Voltam már SZTK-s rendelésen, megvizsgáltak, vettek kenetet stb, kitenyésztették, minden negatív lett, azt mondta a doki, hogy nincs semmi. ( Időszakosan visszatérő viszketés miatt mentem, kaptam 2 hétre való kúpot). Utána amikor visszamentem pár hónappal később, ugyanígy viszketéssel, akkor meg se vizsgáltak, csak annyit mondott, hogy múltkor már kimutatta a vizsgálat, hoogy nincs semmi.

Értem én, hogy negatív lett az eredmény, de azóta eltelt jópár hónap, és azóta simán elkaphattam esetleg valamit, mégsem vizsgált meg.

Nem húzom tovább a szót, Budapesten szeretnék megbízható magánorvost keresni, aki normálisan megvizsál! :) Nem baj, ha drága, egyszer szeretnék elmenni, akkor már rászánom a pénzt...

Személyes tapasztalatok alapján ki ajánlanátok?

Köszönöm szépen.

dec. 7. 09:09  Privát üzenet  

A válaszok
Hányadik kerület környéke? Budapest elég nagy.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 7. 09:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

VI. Kerület :) vagy annak közelében

# 2/3Időpont dec. 7. 09:22 Privát üzenet
Hát, arrafelé pont nem tudok, a külvárosban lakom.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont dec. 7. 09:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hozzáértő, megbízható NEM magán nőgyógyász Veszprémben?
Kecskeméten tudnátok megbízható nőgyógyászt ajánlani?
Megbizhatò nőgyògyàszt keresek Székesfehérvàron. Nem terhességgondozàsra, hanem egyéb női problémàk miatt. Tudtok ajànlani valakit?
Tudtok ajánlani Pesten és környékén megbízható (és nem túl drága) nőgyógyászt?
Jó, megbízható magánnőgyógyász Pécsett?
Van Debrecenben megbízható, jó szakértelmű, kedves lehetőleg férfi magánnőgyógyász, aki nem perverz? Kb. mennyibe kerül?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!