Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten megbízható magánnőg...

Budapesten megbízható magánnőgyógyász?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Új vagyok Pesten, a nőgyógyászati problémák azonban sajnos nem kerülnek el. :( Voltam már SZTK-s rendelésen, megvizsgáltak, vettek kenetet stb, kitenyésztették, minden negatív lett, azt mondta a doki, hogy nincs semmi. ( Időszakosan visszatérő viszketés miatt mentem, kaptam 2 hétre való kúpot). Utána amikor visszamentem pár hónappal később, ugyanígy viszketéssel, akkor meg se vizsgáltak, csak annyit mondott, hogy múltkor már kimutatta a vizsgálat, hoogy nincs semmi.

Értem én, hogy negatív lett az eredmény, de azóta eltelt jópár hónap, és azóta simán elkaphattam esetleg valamit, mégsem vizsgált meg.


Nem húzom tovább a szót, Budapesten szeretnék megbízható magánorvost keresni, aki normálisan megvizsál! :) Nem baj, ha drága, egyszer szeretnék elmenni, akkor már rászánom a pénzt...


Személyes tapasztalatok alapján ki ajánlanátok?


Köszönöm szépen.


2018. dec. 7. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hányadik kerület környéke? Budapest elég nagy.
2018. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
VI. Kerület :) vagy annak közelében
2018. dec. 7. 09:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, arrafelé pont nem tudok, a külvárosban lakom.
2018. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!